‘Derbi ruža’ dio bogate SK ponude za vikend!

AP Photo/Ian Walton

Još jedan bogat sportski vikend je pred vama na kanalima Sport Kluba gdje ne sumnjamo da će svatko pronaći nešto za sebe. Sve možete pratiti na TotalTV-u, MaxTV-u i Optima TV-u, a uskoro ćemo imati i jednu novost za gledatelje naših kanala.

Kolo Premier lige već u petak otvaraju Arsenal i Everton utakmicom od 21 sat koju možete pratiti na SK 1.

Sportklub

U subotu od 13.30 sati aktualni prvak Liverpool ugostit će Newcastle uz prijenos na SK 1, a na istom kanalu od 18.30 sati donosimo možda ključnu utakmicu u raspletu za Ligu prvaka između West Hama i Chelseaja.

Sportklub

U nedjelju od 15 sati čeka nas ‘derbi ruža’ između Leeds Uniteda i Manchester Uniteda.

Sportklub

Luda završnica prvenstva čeka nas u Primeri, a tri vodeće momčadi nemaju lagan zadatak za vikend. Real Madrid će u subotu od 21 sat uz prijenos na SK 1 ugostiti Betis.

Sportklub

U nedjelju Barcelona gostuje kod Villarreala od 16.15 sati, a utakmicu možete pratiti na SK 3. Od 21 sat na SK 1 Athletic Bilbao će ugostiti Atletico Madrid.

Sportklub

Očekuje nas i završnica ATP turnira u Barceloni, kao i WTA turnira u Istanbulu i Stuttgartu.

Sportklub

U subotu vas očekuju čak tri utakmice NHL-a, od čega u ranijem terminu od 21 donosimo dvoboj NY Islandersa i Colorada. U nedjelju nove dvije utakmice, a od 21 sat izdvajamo utakmicu Pittsburgha i Bostona.

To je samo mali ‘dio kolača’ koji Sport Klub nudi ovog vikenda, a kompletan raspored pogledajte ovdje.