Bogat vikend na SK: Evo što gledati na našim kanalima!

Alex Caparros / Stringer

Sjajan sportski vikend je pred nama na kanalima Sport Kluba, no nažalost to neće moći vidjeti korisnici A1 Telekoma.

U bogatoj nogometnoj suboti od 16.15 sati na SK 1 prenosimo dvoboj Modrićevog Reala i Eibara.

Nakon uzbuđenja iz Madrida selimo u Englesku gdje nas čekaju dva velika derbija. Od 18.30 sati na SK 1 je prijenos utakmice Leicestera i Manchester Cityja, dok će na istom kanalu u 21 sat biti prijenos s Emiratesa gdje igraju Arsenal i Liverpool.

Tottenham nakon ispadanja od Dinama u Europskoj ligi može se potpuno posvetiti Premier ligi gdje ih u nedjelju od 15.05 sati uz prijenos na SK 1 čeka gostovanje kod Newcastlea.

Vikend zatvaramo još jednom sjajnom utakmicom iz Primere s hrvatskim štihom u kojoj će Rakitićeva Sevilla ugostiti Vrsaljkom i Grbićev Atletico uz prijenos na SK 3.

Ne zaboravite da nas čeka i završnice Mastersa u Miamiju, gdje još postoji šansa da i u pojedinačnoj i u konkurenciji parova imamo predstavnika u finalu. Finale tenisača je u nedjelju od 19 sati na SK 2.

Bogat sportski vikend upotpunit će i Moto GP gdje uzbuđenja s druge utrke sezone iz Dohe već od petka prenosimo na SK 3.

Ovo je samo mali dio ‘kolača’ koji nudi vikend pred nama na kanalima Sport Kluba, koji nažalost neće moći vidjeti korisnici A1 Telekoma.