Babo i Obrez u SK podcastu uoči okršaju u velikom finalu!

Gosti kviza u današnjem podcastu bili su finalisti prvog regionalnog kviza Rizik ili oprez, a s našim finalistima razgovarao je autor i voditelj kviza Krešimir Karačić.

Kviz Rizik ili Oprez došao je do kraja prve regionalne sezone, trenutno se natječu komentatori Sportkluba iz cijele regije, a došli smo nakon gotovo mjesec dana ‘borbe’ i do velikog finala.

Finale večeras između Marina Mrduljaša iz Hrvatske i Gorana Obreza iz Slovenije pratite od 20 sati na Sportklubu 1 i nikako nemojte propustiti.

KARAČIĆ: Dečki dobio sam brojne komplimente za vaše nastupe, od običnih gledatelja do hrvatskih sportaša. Babo i Valent Sinković te nahvalio, smatramo te sad već kraljem drame. Ne može nitko slučajno doći dva puta u finale.

MRDULJAŠ: Da, ja sam sebe znam nekad podcijeniti. Zna se koje sportove znam, koje ne. Recimo kad dobijem američki nogomet ja pojma nemam, ali učim od drugih. Treba imati i sreće. Kad dođe košarka u principu znam, osim u prvoj sezoni. Prije Krešo nego što si ti pokrenuo ovaj kviz, ja to nisam nikada igrao. Prije sam bio zadovoljan ako prođem prvi krug, a sad sam najopušteniji i uživam. Recimo onaj Juventus i Atletico Madrid, sad to znam, opušteno odgovorim, u prvoj sezoni ne bi sigurno.

KARAČIĆ: Gorane dobio si jako puno komplimenata za nastupe, a dosta si i ti skromno ušao u kviz. Rekao si, bitno je ne osramotiti se, a briljirao si u sva tri nastupa.

OBREZ: U sva tri nastupa sam imao malo i sreće. Nisam taktizirao, to se vidjelo, ali to je pripomoglo toj opuštenosti. Bolje kad ne taktiziram. Meni je ovo također prvi put na kvizu.

KARAČIĆ: Imali ste teške protivnike na putu do finala. Gorane ti si imao Ivkovića koji je odličan kvizaš pa Sašu Živka, također neugodan protivnik?

OBREZ: Da. Ja sam davno naučio da ne treba čitati komentare, pogotovo pod lažnim profilima. Malo je tih pozitivnih ljudi, ja nemam zato te društvene mreže. Jedino imamo Obrez fan klub. Postoji čak i hate klub. Ja sam davno naucio da nista ne čitam, ali ti si me nagovorio da odem. Naveo si me na grešku haha. Jedan me nazvao idiotom zbog uloga na kraju, a čuj, idiot. To je igra, nitko od nas nije idiot, treba biti zanimljivije. Ajd da je nagrada 20.000 eura, ovo je samo igra. Cilj je pobijediti, ali nije za život.

MRDULJAŠ: Nemam ni ja društvene mreže, a neću ih ni imati. Što ima tko znati gdje sam i što radim.

KARAČIĆ: Kakvu dečki glazbu slušate, uz što se opuštate?

MRDULJAŠ: Ja volim dalmatinsku glazbu, stranu ne slušam. Iz regije ne slušam baš, nešto malo Halid, Sergej onaj Ćetković.

OBREZ: Uh, meni je muzika poput sporta, idem na sve koncerte. Recimo AC/DC bio sam na
njihovih desetak koncerata, putujem diljem Europe. Imao sam i svoja tri banda, bio sam i punker, baš volim muziku. Volim i jugo rock.

U podacastu otkrijte koje filmove gledaju, kako su Krešu doveli u neugodnu situaciju, kao i kako im ide pričanje viceva.