Šok u SAD-u! Iznenada preminuo profesionalni bejzbolaš

(Photo by Jayne Kamin-Oncea/Getty Images)

Tyler Skaggs, 27-godišnji početni bacač američke bejzbolske momčadi Los Angeles Angels preminuo je u Teksasu gdje je s ekipom doputovao na ligašku utakmicu, objavio je klub u ponedjeljak.

“S velikom tugom javljamo da je Tyler Skaggs ranije danas preminuo u Teksasu”, navodi se u objavi u kojoj se ne navodi uzrok smrti.

“Tyler jest, i uvijek će biti, važan dio obitelji Angelsa. Naše misli i molitve su s njegovom suprugom Carli i cijelom njegovom obitelji”, poručili su iz kluba.

Američka bejzbol liga (MLB) otkazala je utakmicu koju su Angelsi trebali igrati protiv momčadi Teksas Rangersa.

Policijska uprava u Southlakeu u saveznoj državi Teksas objavila je da su policijski službenici reagirali na poziv o muškarcu bez svijesti u sobi u hotelu Hilton.

Kada su policajci stigli u hotel Skaggs nije davao znake života i na mjestu je utvrđena smrt.

“U ovom trenutku se ne sumnja na nasilnu smrt”, stoji u izjavi policije.

Skaggs je rodom iz Južne Kalifornije, a u ligi je debitirao 2012. godine.