SK Nedjelja: NFL završnica, Messi i Bojanovi Pacersi…

Photo by Andy Lyons/Getty Images)

Nedjelja je dan odmora, a ne postoji bolji odmor nego uz Sportklub i pregršt događaja koje vam danas nudimo.

Photo by Sean Gardner/Getty Images)

Zagrijavamo se uz košarku, VTB liga kao i svakog vikenda nudi rane utakmice, a točno u podne tradicionalni turski All Star susret, događaj koji prikazuje ono najbolje što tamošnja košarka može ponuditi, a moći ćete pratiti i natjecanja tricaša i zakucavača. Od 16 sati opet smo uz VTB ligu kada možete pratiti derbi kola, Zenit dočekuje moćni CSKA (SK2).

Od podneva smo također uz Primeru. Betis i Girona otvaraju nedjeljni raspored, a tijekom dana pratimo Villareal i Bilbao, Sociedad gostuje kod Raya, dok ćemo uvečer uživati u majstorijama Lea Messija, Barca dočekuje Leganes. Naravno, nedjelja neće proći bez engleske Premier lige. Na SK1 pratite dvoboje Huddersfielda i Manchester Cityja, a nešto kasnije gostovanje Tottenhama na Craven Cottageu.

Nogmetni fanovi mogu se zabavljati i uz prijenose turske i nizozemske lige te španjolskog drugog razreda (Segunda). Niti ljubitelji hokeja neće ostati uskraćeni, od 14 sati na SKHD pratite KHL All Star utakmicu.

Jedan od događaja dana svakako se tiče NFL akcije. Večeras i noćas gledamo konferencijska finala, najprije smo uz Saintse i Ramse (SK2), a zatim uz Chiefse i Patriotse (SK1).

NFL nije jedina noćna akcija, od ponoći gledamo Bojana Bogdanovića i njegove Pacerse u dvoboju s Charlotte Hornetsima.

Uživajte u programu Sportkluba!