SK NEDJELJA: Prva utakmica Barce, NFL i Premierliga

Ostali sportovi - Ostalo 27. ruj 20209:59 > 10:05
(Photo by David Ramos/Getty Images)

Na današnjem programu Sportkluba čeka vas bogat dan.

Nedjelja je u ovo doba godine tradicionalno bogata sportskim sadržajem, a Sportklub vam kao i inače donosi pregršt prijenosa uživo među kojima dominiraju nogometni i NFL prijenosi.

Nedjeljom u Premierligi na programu uvijek ima zanimljivih utakmica pa tako možete pratiti prijenos utakmica Manchester Cityja i Leicestera na SK1 od 17.30 te Tottenhama i Newcastlea na SK2 od 15.00.

City će pokušati nastaviti tamo gdje je stao u prošlom kolu, upisavši prvu prvenstvenu pobjedu, dok Tottenham želi iskupljenje za poraz od Evertona, ali je u zadnjem kolu deklasirao Southampton na krilima Sona i Kanea.

Međutim, to nisu sva nogometna uzbuđenja koja vas čekaju. Na rasporedu je i veliki derbi turske lige između Galatasaraya i Fenerbahčea, koji možete pratiti uživo na SK3 od 18 sati. Poslastica večeri je prva natjecateljska utakmica Barcelone pod vodstvom Ronalda Koemana. Na noge njegovoj momčadi stiže neugodni Villarreal pod vodstvom Unaija Emeryja, a prijenos je od 21.00 na SK1.

Za sve ljubitelje NFL-a tu je nekoliko utakmica koje možete pratiti uživo, počevši od New England Patriotsa i Las Vegasa od 19.00 na SK2 pa odmah iza toga na istom programu dvoboj Seattlea i Dallasa (22.25), dok vas u isto vrijeme na SK3 očekuje susret Denvera i Tampa Baya.

Tu je i prijenos ATP finala iz Hamburga od 12 sati na SK2 te MotoGP utrka koja je na programu od 15.00 na SK3. Kao što vidite, uzbudljivog sadržaja ne nedostaje.

#SponzorPrenosa#DerbyBananas

SK1