SK SUBOTA: Čilić i Ćorić u akciji, Vlašić traži pobjedu

Getty Images/Justin Setterfield

I danas nas očekuje bogat program na kanalima Sport Kluba, pogledajte što smo pripremili

Većina nogometnih liga nedavno je završila sezonu, ali vrlo brzo će se opet vratiti nogometaši na terene. Dotad nam preostaje da uživamo u onome što se igra u cijelom svijetu, a današnji dan bi mogao zaista biti odličan.

Kad je riječ o nogometu, današnja poslastica je ruska liga koja je uvijek zanimljiva. Počinju već od 13 sati kada je na rasporedu dvoboj Urala i Krasnodara na SK2.

Na SK4 od 16:30 nova utakmica, dvoboj između Arsenala Tule i moskovskog Dinama, a samo pola sata kasnije na rasporedu je dvoboj između Zenita i Tambova na SK5. No, ono što će nama biti najzanimljivije, a vjerujem i vama je dvoboj od 19 sati na SK4 kada igraju moskovski CSKA i Rubin Kazan kada će u akciji iti hrvatski nogometaš Nikola Vlašić. Splićanin je s CSKA prošlo kolo poražen kod Zenita, ali je zabio prekrasan pogodak o kojem će se još dugo pričati.

A od 17 sati kreće ono što su mnogi čekali, a danas će dočekati. Danas se vraća i tenis, ako pričamo o muškoj konkurenciji koju nismo dugo vidjeli, dok su tenisačice posljednjih tjedana nastupale u Palermu i Pragu

Hrvatski tenisači Borna Ćorić i Marin Čilić odmah kreću u akciju, Borna bi od 18:30 sati trebao igrati protiv Francuza Benoita Pairea, dok Marin Čilić u noćnom terminu (1 sat ujutro) igra protiv neugodnog Kanađanina Denisa Šapovalova

Prijenos iz Cincinnatija također možete gledati na kanalima Sport Kluba.

Osim toga možete pogledati i MotoGP Styria na SK1, te susrete kineske, slovačke, ukrajinske i slovenske lige.