Rizik ili Oprez finalisti- TINO VELA

sportklub

Sportklubov kviz RIZIK ili OPREZ stigao je do samog finiša druge sezone. Preostalo nam je još samo veliko finale.

U finalu se sastaju dva mladića čiji su igra i znanje bili daleko najbolji kroz cijeli kviz i apsolutno zasluženo su stigli do završnice u kojoj će odmjeriti snage. Riječ je o Tinu Veli i Šimunu Kastrapeliju.

Tino Vela sin je jednog od najpopularnijih sportskih komentatora u Hrvata, sad već živuće legende sportskog novinarstva Željka Vele.

Tino došao si u finale, za jednog tako mladog dečka napravio si već sad sjajan rezultat, ali ti tu nemaš namjeru stati. Najavio si osvajanje kviza i ničim drugim nisi zadovoljan ili?

Tako je, moj jedini cilj je naslov i sve ostale rasplete smatram neuspjehom.

Kakva iskustva nosiš iz kviza Rizik ili oprez i možemo li te očekivati u budućnosti na TV kvizovima?

– Sva iskustva dosad su odlična i nemam nikakvih primjedbi. Naravno, možete me očekivati i iduće sezone kao branitelja naslova.

Tvoj otac Željko poznati sportski komentator je prošle godine došao do polufinala, evo ti si stigao i korak dalje. Što kaže otac na tvoj odličan rezultat?

– Moj je otac u životu napravio mnoge zadivljujuće stvari i samim time što sam u bilo kojem području života postigao više nego najbolji hrvatski novinar svih vremena je za mene veliko postignuće i samo najava za sve ostalo što planiram postići u životu.

Koliko bi ti značila pobjeda i kome bi postvetio naslov pobjednika ako osvojiš?

-Bit će mi jako drago kada dođem do pobjede te će to biti dobar prvi dojam i trag na televizijskoj sceni koji je samo početak mojih planova. Posvetu bih zasad zadržao za sebe.

I za kraj nešto reci o svom protivniku u finalu, Šimunu Kastrapeliju?

– Pratim Šimuna od početka kviza i pokazao je odličnu igru, koncentraciju i znanje. Jedva čekam finale, očekujem veliku borbu te svoju pobjedu na kraju.