Samo na SK: Pred Hrvaticama novi ispit na SP-u

Odbojka 26. ruj 202216:23 0 komentara
HOS

Hrvatska odbojkaška reprezentacija u utorak u Grupi B optimistično čeka utakmicu protiv Dominikanske republike koju na FIVB Svjetskom prvenstvu igraju u 17.30 sati uz prijenos na Sport Klubu.

Reprezentativke Lea Deak i Izabela Štimac otkrivaju što očekuju od ekipe s kojom se do sada nisu imale prilike susresti.

“Znamo o njima da su iskusna i napadačka ekipa koja dugo godina igra zajedno tako da je najbitnije da u utakmicu uđemo fokusirani i da cijeli tok utakmice ovisi o nama i našem držanju taktike”, najavila je Lea Deak.

Na otvaranju prvenstva Hrvatska je poražena od reprezentacije Poljske. Uz Hrvatsku u Grupi B su Poljska, Turska, Dominikanska republika, Južna Koreja i Tajland. Hrvatska 28. rujna u 14 sati igra protiv Tajlanda, 29. rujna u 17.30 protiv Turske te 1. listopada u 17.30 sati protiv Koreje.

“U utakmici s Poljskom smo pokazale da možemo parirati velikim ekipama na ovako velikom natjecanju. Pokazale smo kako funkcionira naša obrana, naš prijem i napad. Ako ćemo tako igrati s ostalim ekipama na ovom natjecanju možda ćemo i slaviti”, izjavila je Izabela Štimac.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!