Žuti bio na klupi protiv Šibenika, još se čeka odluka!

Hrvatska 30. lip 202219:12 > 19:13 0 komentara
Sport Klub

Robert Prosinečki, koji je već bio na izlaznim vratima kluba, predvodio je nogometaše Olimpije u pripremnoj utakmici protiv Šibenika koja je završila remijem 0:0.

Nakon što je prilično dugo ključalo u vodstvu Olimpije, u srijedu je konačno eksplodirao. Spor Igor Barišić – Robert Prosinečki u Ljubljanu je doveo i predsjednika kluba Adama Deliusa, koji je jučer bio vrlo blizu odluke da stane na stranu svog direktora i “osobnog prijatelja”, što bi značilo da Zmajeve napuštaju Robert Prosinečki i Mladen Rudonja.

No, današnji susreti očito su donijeli barem manji zaokret. Nakon što je jučerašnji trening nogometaša Olimpije otkazan, danas su zeleno-bijeli odigrali pripremnu utakmicu sa Šibenikom. A na klupi je sjedio Robert Prosinečki. Utakmica je završila 0:0, najopasniji nogometaš zeleno-bijelih bio je Mustafa Nukić, ponovno se pokazao i Matevž Vidovšek.

No, konačna odluka hoće li legendarni Hrvat ostati na klupi Olimpije još nije donesena. Odmah nakon utakmice nastavlja se susret Adama Deliusa i Roberta Prosinečkog.

Sve je više onih koji vjeruju da bi se mogao dogoditi veliki preokret i da će Igor Barišić napustiti klub. Pritisak svih djelatnika u klubu, uključujući stručni stožer i igrače, bio je toliki da bi eventualna “noga” Prosinečkom u klubu mogla napraviti pravi otpor.

Upalila je svjetlo na kraju novog kaosa Olimpije, no izlaz iz njega je još uvijek jako daleko…

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!