Zoran Vulić ponovno ide u inozemstvo

Nogomet 19. svi 202219:23 0 komentara
imago Aleksandar Djorovic

Zoran Vulić će ponovno sjesti na trenersku klupu.

Vulić će sjesti na klupu uzbekistanskog Neftčija Fargone, a zadatak mu je spasiti klub od ispadanja iz prvoligaškog društva. Neftči se nalazi na posljednjem mjestu lige, a u prvih devet utakmica je klub sakupio tek šest bodova i zbog toga se nalazi na 14. mjestu uzbekistanske lige.

Svoj debi će Vulić imati već u nedjelju kada Neftči na svom terenu dočekuje Metakkurg Bekabad koji se trenutno nalazi na devetom mjestu. S obzirom na samo četiri zabijena pogotka (uz 11 primljenih), Vulić će morati probuditi svoje napadače, a pomoćnik će mu biti Mladen Pralija koji se također zaputio u uzbekistansku avanturu.

Posljednji Vulićev angažman bio je u grčkom drugoligašu Xanthiju, a ta gaža splitskom treneru neće ostati u najboljem sjećanju. Naime, nakon što je odradio tek sedam utakmica neočekivano je dobio otkaz.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!