Hajduk je u gostima u Koprivnici pobijedio Slaven Belupo 1:0 te se tako plasirao u finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Jedini pogodak na utakmici zabio je Marko Livaja u 59. minuti iz penala. Utakmicu je komentirao trener Slavena Zoran Zekić.
“Čestitam Hajduku i želim im sve najbolje. Utakmicu smo taktički odradili jako dobro. Imali smo dvije situacije. Hajduk bi nam teško zabio da mu nije suđen ovaj penal. Bili smo konkretniji, ali nismo imali dovoljan broj igrača u završnici. Ali ponosan sam na svoje momke, daju sve od sebe i imaju karakter.
Frustrirani su zbog ovog detalja koji je presudio u drugom poluvremenu. Ja ne želim puno to komentirati, ali volio bih da pogledaju situaciju otprije tri dana, kad je lopta pogodila igrača u tijelo pa u ruku i nije suđen penal. Postoji mogućnost da Tepšić ima vanjski prijelom čeone kosti, a nadam se da ta dijagnoza neće biti točna”, rekao je Zekić.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC



Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!