Zekić iznenadio novim angažmanom, odlazi u susjedstvo!

Nogomet 7. sij 20219:30 0 komentara
HNK Osijek/ Youtube

Zoran Zekić pronašao je novi izazov, i to u susjedstvu.

Nakon što je u listopadu završio avanturu u moldavskom Šerifu, Zekić je pred preuzimanje posljednje momčadi mađarskog prvenstva.

Riječ je o Diosgyoru u koji su nedavno kao investitori ušli ljudi koji su digli i NK Osijek – Lorinc Meszaros i Ferenc Sakalj, piše Večernji list.

“Prije dva dana je potpisan ugovor o preuzimanju vlasništva gospodina Meszarosa koji ima Osijek i ostalu grupaciju klubova pod svojim vlasništvom i ljudi znaju Zoranove kapacitete i znaju njegove ljudske i ostale kvalitete, a Zoran nije zaboravio da su ga cijenili u Osijeku i prihvatio je posao iz moralnih razloga prema gospodinu Meszarosu. Želi mu pomoći da ostane u ligi i da krenu graditi novi, jaki klub”, rekao je Zekićev agent Miroslav Bičanić.

Diosgyor je posljednja momčad lige s 10 bodova u 15 kola. Deseto mjesto koje garantira ostanak bježi im sedam bodova.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!