Objekti Sveučilišta u Kataru služit će kao bazni kamp za španjolsku nogometnu reprezentaciju u Dohi tijekom Svjetskog prvenstva 2022, objavio je u četvrtak Španjolski nogometni savez (RFEF).
“Katarsko sveučilište bit će u konačnici bazni kamp španjolske selekcije tijekom Svjetskog prvenstva u Kataru koje će se održati u toj arapskoj zemlji od 21. studenog do 18. prosinca”, stoji u priopćenju RFEF-a.
Katarsko sveučilište ima dva terena za trening koji će biti isključivo rezervirani za španjolsku selekciju, ali i dvoranu za vježbanje, prostore za oporavak i sobe za sastanke za pripreme za utakmice tijekom Svjetskog prvenstva.
Svi stadioni Svjetskog prvenstva udaljeni su 30 minuta vožnje od sveučilišta.
Primjerice, stadion Al Thumana, na kojem će Španjolska započeti svoj put protiv Kostarike 23. studenog, nalazi se dvadesetak minuta od španjolskog baznog kampa.
Na Svjetskom prvenstvu La Rioja je vraćena u skupinu E, zajedno s Njemačkom, Japanom i Kostarikom.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC



Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!