Xavi rastura kao trener: Osvojio sedmi trofej u dvije godine

Nogomet 22. lis 202121:35 0 komentara
GuliverImages

Legendarni veznjak Barcelone i španjolske reprezentacije osvojio je već sedmi trofej kao trener, a tim poslom se bavi tek dvije godine.

Njegov Al Sadd osvojio je katarski Emir kup pobjedom protiv Al Rayyana boljim izvođenjem jedanaesteraca (1:1, 5:4).

S klubom s kojim je osvojio četiri titule kao igrač, Xavi je nastavio nizati uspjehe i kao trener pa sad ima šest trofeja iz raznih kupova i superkupova i jednu titulu katarskog prvaka. Xavi nikad još nije izgubio finale nekog natjecanja. Za klub je ovo bila 76. titula u njegovoj povijesti.

Njegova statistika svakako će dodatno privući pažnju Barcelone, jer se već neko vrijeme priča kako će upravo Xavi prije ili kasnije sjesti na klupu katalonskog diva.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!