Xavi priopćio četvorici da su otpisani

Nogomet 21. svi 202211:42 > 11:42 0 komentara
Guliver Image

Trener Barcelone Xavi Hernandez već je počeo sastavljati ekipu za sljedeću sezonu, tako da je odlučio precrtati četvoricu igrača na koje više ne računa.

Kako javljaju španjolski novinari Xavi je na razgovor pozvao Oscara Minguezu, Riquija Puiga, Samuela Umtitija i Martina Braithwaitea i priopćio im da su slobodni tražiti nove klubove.

Njegova odluka nije zatekla ove igrače, jer su znali još kada je Xavi preuzeo ekipu da su otpisani, ali su mu zahvalni jer su za ovih par mjeseci mogli puno naučiti od njega.

Mundo Depotivo piše da spomenutim igračima neće biti problem naći nove angažmane. Braithwaite je nastupima za reprezentaciju Danske skrenuo pažnju na sebe nekoliko talijanskih klubova, sa kojima njegov agent već pregovara.

Barcelonu će ovog ljeta napustiti i Adama Traore i Luuk de Jong, koji su bili na posudbi, a katalonski klub ne planira otkupiti njihove ugovore.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!