Villarreal: Izdvajaju se trojica hajdukovaca

Sergio Ruiz via Guliver Images

Villarreal je na svojim službenim stranicama objavio vijest o tome da ga u četvrtom pretkolu Konferencijske lige čeka Hajduk i tom je prigodom u nekoliko crta predstavio splitski klub...

Uz osnovnu informaciju o terminima utakmica, Villarreal donosi i kratku povijest Hajduka te najveće uspjehe, kao i aktualno stanje u SuperSport HNL-u u kojemu je Hajduk viceprvak i trenutno ima četiri boda manje od vodećeg Dinama.

Ipak, tu im se zalomila pogreška jer su naveli da Hajduk ima 18 naslova prvaka Hrvatske i 16 kupova. Zapravo ima šest naslova i sedam kupova, a ostatak je osvojio u SFRJ i Kraljevini Jugoslaviji.

Istaknuli su i da Hajduk ima preko 150 europskih utakmica u europskim natjecanjima

Najzanimljiviji dio svakako je onaj u kojemu se izdvajaju najbolji pojedinci.

“Hajduk igra domaće utakmice na stadionu Poljud, kapaciteta 35.000 gledatelja. Pored toga, igrači poput Kalinića, Livaje i Krovinovića izdvajaju se u redovima hrvatskog stoljetnog kluba.”

Samo, nije precizirano na kojeg se Kalinića misli, Lovru ili Nikolu.