Nogomet 2. tra 202218:40 > 18:40 0 komentara

Nogometaši Brentforda u londonskom su obračunu svladali Chelsea na Stamford Bridgeu sa 4:1, a u strijelce se za gostujuću momčad upisao i Danac Christian Eriksen, što mu je prvi pogodak po povratku u englesku Premier ligu.

Chelsea je poveo pogotkom Antonija Rudigera s više od 30 metara u 48. minuti, da bi samo 12 minuta poslije Brentford imao prednost od 3-1. Izjednačio je Vitaly Janelt u 50. minuti. Četiri minute poslije Eriksen je pogodio za vodstvo gostiju, a za 3:1 ponovno je strijelac bio Nijemac Janelt u 60. minuti. Konačnih 4-1 postavio je Kongoanac Wissa u 87. minuti.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić igrao je od 64. minute za Chelsea, kad je zamijenio Tima Wernera.

Chelsea je prekinuo niz od pet prvenstvenih pobjeda i ostao na 59 bodova, daleko iza vodećeg dvojca.