Nogomet 21. velj 202115:55 > 17:21 0 komentara

Barcelona nije iskoristila priliku da se približi Atleticu nakon što je na Nou Campu odigrala samo 1:1 protiv Cadiza. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DerbyBananas

Barcelona je povela u 32. minuti golom Messija iz penala. Cadiz je tako postao 38. momčad kojoj je Argentinac zabio u Primeri.

Messi je tako zabio i šestu utakmicu u nizu, što je niz koji ne pamti od veljače 2019.

Ujedno, Argentincu je ovo bila 506. utakmica u dresu Barcelone u prvenstvu čime je skinuo Xavija s vrha.

Katalonci su bez tri boda ostali u 89. minuti kada Fernandez zabija s bijele točke za 1:1.

U samoj završnici Barca je mogla i do pobjede, ali Ledesma sjajnom obranom čuva bod gostima.

Barcelona je treća s 47 bodova, osam manje od Atletica, dok je Cadiz 14. s 25 bodova.