Liga nacija 4. lip 202220:26 > 20:31 0 komentara

Nastavljaju se iznenađenja u novom izdanju Lige nacija. Za najnovije su zaslužni Mađari koji su u Budimpešti s 1:0 svladali favorizirane Engleze. Strijelac jedinog pogotka bio je Szoboszlai u 66. minuti iz jedanaesterca...

Nogometaši Mađarske slavili su u u 1. kolu Lige nacija u Budimpešti protiv Engleske s 1-0 pa su tako na početku ovog natjecanja izgubile sve četiri prvoplasirane ekipe sa Svjetskog prvenstva. U petak su poraženi Hrvatska, Francuska i Belgija.

Gol iz penala u 64. minuti Dominika Szoboszlaija donio je Mađarskoj pobjedu (1-0), njihovu prvu nad Engleskom nakon čak 60 godina. Penal je dosudio portugalski sudac Dias nakon što je Zsolta Nagya faulirao Chelseajev branič Reece James, a ta odluka je doslovce razbjesnila engleske igrače.

Večeras u ovoj skupini igraju Italija – Njemačka.