Bundesliga 2. tra 202217:34 > 18:43 0 komentara

Kramarićev Hoffenheim izgubio je od Bochuma kod kuće 3:1.

Prvi gol za Bochum zabio je Asano u 28., izjednačio je Raum u 54. da bi ponovno u 59. bio precizan Asano u 59. za 2:1, pa u 86. za 3:1. Andrej Kramarić odigrao je svih 90 minuta, a Raumu je asistirao u 54. minuti.

Bayern je u 28. kolu Bundeslige pobijedio u gostima Freiburg 3:1. Poveli su gosti golom Goretzke u 58. minuti. Izjednačio je na 1:1 Petersen u 63. Serge Gnabry u igru je ušao u 72. minuti pa tek minutu nakon zabio za 2:1. Coman je u 82. povisio na 3:1. U 96. minuti pao je gol za 4:1, zabio je Sabitzer.  Josip Stanišić je ostao na klupi Bayerna.

Eintracht Frankfurt za koji igra Kristijan Jakić remizirao je s Furthom 0:0. Jakić je bio u početnoj postavi i izašao je u 84.

U derbiju začelja bodove su podijelili Arminia i Stuttgart. Utakmica je završila1:1. Kalajdžić je doveo goste u vodstvo iz jedanaesterca u 25. minuti, a izjednačio je Kruger u 59. minuti. Borna Sosa nije zaigrao za Stuttgart zbog ozljede.

Bayer Leverkusen pobijedio je Herthu 2:1 golovima Alaria (35′) i Bellarabija (40′). Jedini gol za Herthu zabio je Darida u 42.

Bayern je prvi na tablici s 66 bodova, dok je druga Borussia Dortmund s 57 i utakmicom manje, Kramarićev Hoffenheim je šesti s 44 boda.