VIDEO: Kakva košarkaška ‘vragolija’ igrača Salzburga

Austrija 20. ruj 202215:04 > 15:04 0 komentara

Slovenski nogometaš Benjamin Šeško igra za Red Bull Salzburg, ali u emisiji Pod prečko otkrio je kako je kao mali dosta igrao i košarku.

Kolege sa slovenskog Sport Kluba donose snimku ‘košarkaške vragolije’ mladog nogometaša.

Njegov agent Elvis Bašanović priznao je da ga je prodao iz Domžala u Salzburg na temelju košarkaškog videa. Prema Transfermarktu, Šeško sada vrijedi 20 milijuna eura.

“Benjamin je imao 14 godina i poslao sam ovu snimku svim klubovima s kojima smo razgovarali. Red Bull je poznat po stavljanju velikog naglaska na fizikalnost, slično engleskim klubovima. Sportski direktor Salzburga i ja se i dan danas šalimo da je Beni jedini nogometaš kojeg sam prodao na temelju košarkaškog videa”, komentirao je video Bašanović u emisiji Pod prečko.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!