Nogomet 2. tra 202217:51 > 18:42 0 komentara

Manchester City vratio je prvo mjesto nakon što su pobijedili Burnley 2:0 u 31. kolu Premier lige.

Prvi gol zabio je za goste De Bruyne u petoj minuti. U 25. na 2:0 povisio je Gundogan.

City je preuzeo prvo mjesto tablice s 73 boda, Liverpool je drugi s bodom manje.

Chelsea je na svom terenu doživeo iznenađujući poraz. Brentford je nakon preokreta slavio rezultatom 4:1. Rudiger je pogodio za 1:0 Chelsea dvije minute kasnije u 50. je za izjednačenje zabio Janelt. Eriksen je zabio za vodstvo 2:1 u 54., Janelt povisio na 3:1 pa Wissa postavio konačan rezultat 4:1. Mateo Kovačić je u igru ušao u 64. minuti.

Leeds i Southampton odigrali su 1:1. U 29. minuti poveo je Leeds preko Harrisona, a gol za remi zabio je Ward-Prowse u 49.

Wolverhampton je kod kuće pobijedio Aston Villu i slavio 2:1. Jonny je zabio za vodstvo Wolvesa 1:0 u 7. minuti, u 36. zabio je autogol Young. U 86. za 2:1 Ville zabio je Watkins iz penala.

Jedinu utakmicu od 16 sati bez golova odigrali su Brighton i Norwich.