Nogomet 23. velj 202222:39 > 23:20 0 komentara

U 13. kolu Premier lige Burnley je bio bolji od Tottenhama s minimalnih 1:0. Slavili su i Liverpool te Crystal Palace.

Jedini gol na Turf Mooru pao je u 71. minuti kada je Mee iznenadio Tottenham i zabio za pobjedu 1:0.

U 18. kolu Crystal Palace bio je bolji od Watforda 4:1 u gostima. U 15. minuti za 1:0 Crystala zabio je Mateta, dok je tri minute kasnije izjednačio Sissoko.

U 42. je za 2:1 Palacea bio precizan Gallagher. U 85. minuti na 3:1 je povisio Zaha. Za 4:1 u 90. zabio je ponovno Zaha.

U 19. kolu Liverpool je utakmicu riješio u prvih 45. minuta. Protiv Leedsa su na domaćem terenu pobijedili 6:0.

Prvi gol iz penala je u 15. minuti zabio Salah, na 2:0 povisio je Matip u 30. te u 35. ponovno iz penala zabija Salah. Za 4:0 precizan je bio Mane u 80. minuti. Ponovno je bio precizan i u 91. za 5:0, dok je za 6:0 u 93. zabio van Dijk.

Liverpool je drugi na tablici s 60 boda, tri manje od Cityja, Tottenham je osmi s 39, Leeds je 15 s 23, Burnley 18. s 20 te Watford 19. s 18 bodova.