Dinamo ga poslao na posudbu, on nastavio trpati

Nogomet 28. kol 202118:44 > 18:47 0 komentara
Guliver Images

Dinamov nogometaš na posudbi Mario Ćuže bio je strijelac za Dnipro-1 u 2:1 pobjedi na gotovanju kod Metalista u Harkivu u susretu 6. kola ukrajinskog prvenstva.

Ćuže, koji je u igru ušao u 59. minuti, u 69. minuti iskoristio je kazneni udarac za poravnanje na 1:1, a bio mu je to prvi ovosetonski pogodak. Ranije je domaće u vodstvo doveo Marlyson (36), a pobjedu gostima osigurao je Huculjak (90+2).

Ćuže je i prošle sezone bio na posudbi u Ukrajini gdje je u 12 utakmica zabio sedam golova.

Momčad bivšeg trener Dinama Igora Jovićevića se ovom pobjedom bodovno poravnao s vodećim Dinamom iz Kijeva, oba sastava imaju po 13 bodova, no Dinamo je odigrao utakmicu manje, bod manje i utakmicu manje imaju treći Šahtar i četvrta Desna, dok je Metalist deveti sa šest bodova.