Ukrajina: Pobjeda Šahtara, poraz Dinama

Ukrajina 18. ruj 201622:01 > 22:01
Alexey Furman/Anadolu Agency/Getty Images

Nogometaši Šahtara iz Donecka minimalnom 1-0 (0-0) pobjedom protiv Vorskle u Poltavi u susretu 8. kola ukrajinskog prvenstva izdvojili su se na vrhu ljestvice sa 22 boda, pet više Zarje i šest od Dinama iz Kijeva.Jedini gol na utakmici postigao je Taison u 54. minuti.Bivši hrvatski reprezentativac.

Jedini gol na utakmici postigao je Taison u 54. minuti.
Bivši hrvatski reprezentativac Eduardo Alves da Silva igrao je za Šahtar do četvrte minute sudačke nadoknade, dok bivši kapetan “vatrenih” Darijo Srna nije konkurirao za nastup.
Veliko iznenađenje dogodilo se u Kijevu gdje je domaći Dinamo izgubio od Zarje iz Luganska sa 0-1 (0-0) golom Opanasenka u trećoj minuti sudačke nadoknade.
Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida odigrao je čitavu utakmicu za Dinamo.

Author: AS/HINA Foto: Getty