U pet utakmica Bundeslige čak četiri remija!

Bundesliga 16. sij 202117:37 0 komentara
(Photo by Matthias Hangst/Getty Images)

Od pet utakmica 16. kola Bundeslige koje su se igrale od 15.30 sati četiri su završile bez pobjednika.

Jedini je do tri boda stigao Werder koji je s 2:0 bio bolji od Augsbruga golovima Gebre Selassieja u 84. i Agua u 87. minuti.

Najviše golova, čak četiri pala su na utakmici Wolfsburga i RB Leipziga, a završilo je 2:2.

Weghorst u 22. i Steffen u 35. minuti zabili su za domaćine, a Mukiele u 5. i Orban u 54. bili su strijelci za goste. Josip Brekalo igrao je za Vukove od 69. minute.

Mainz je golom Oztunalija od 57. vodio u Dortmundu, da bi Borussiju poraza spasio Meunier u 73. minuti. Samo tri minute kasnije žuto-crni mogli su do preokreta, no Reus je promašio penal.

U utakmicama Köln – Hertha, te Hoffenheim – Arminia nije bilo golova. Kramarić je odigrao 90 minuta za Hoffenheim.

Bayern je vodeći s 33 boda i utakmicom manje. Leipzig je na 32, Bayer i Borussia Dortmund na 28.