U klubu hrvatskog trenera čak 18 zaraženih

Nogomet 25. stu 202119:53 > 19:56 0 komentara
NK Olimpija

Broj zareženih koronavirusom u redovima slovenskog nogometnog prvoligaša Olimpije popeo se na čak 18 osoba, objavio je ljubljanski klub.

Prošlog petka je u klubu je bilo 12 potvrđenih slučajeva covid-19 zbog čega je odgođena subotnja utakmica s Murom.

Zbog kasnijeg razvoja simptoma infekcije u utorak je bilo još pet pozitivnih, a u četvrtak je još jedna osoba bila zaražena. Ukupno čak 18 osoba.

“Svi nogometaši koji su u subotu bili u karanteni zbog rizičnog kontakta, te pozitivno testirani igrači, trenirat će od kuće do kraja karantene,” objavio je klub.

Olimpiju vodi hrvatski stručnjak Dino Skender, a u momčadi su Dino Špehar i Goran Milović.

Zmajčeki su trenutačno na četvrtom mjestu ljestvice sa 27 bodova, šest manje od lidera Kopera i Maribora.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!