‘U Bayern neće, ali Haaland odlazi za 300 mil. €’

Bundesliga 4. stu 202119:18 > 19:22 0 komentara
REUTERS/Leon Kuegeler

Osim što se priča o njegovoj ozljedi, Erling Haaland provlači se kroz medije i zbog potencijalnog transfera.

Haalandov odlazak iz Borussije Dortmund u drugi klub mogao bi koštati do 300 milijuna eura, rekao je agent Volker Struth za Sport Bild.

Struth predstavlja mnoge nogometaše, uključujući i Realovog Tonija Kroosa.

“Haaland ima otkupnu klauzulu. Puni paket s petogodišnjom plaćom i provizijom za agenta mogao bi biti između 250 i 300 milijuna eura”, rekao je Struth.

Vjeruje kako će napustiti Borussiju iduće ljeto. Bayern Munchen prema njemu neće biti Haalandov idući klub.

I da Bayern ima novca, ne bi ga uzeli”, zaključio je.

Po svemu sudeći Haaland neće igrati do Božića, kazao je njegov otac Alf-Inge za norveške kanal TV2.

“Njemu je relativno dobro s obzirom na situaciju, ali još će neko vrijeme pauzirati,” kazao je Alf-Inge Haaland.

“Bio bi bonus kada bi zaigrao prije Božića, ali to je malo vjerojatno,” dodao je.

Sjajni norveški napadač je izvan stroja od 20. listopada kada je u susretu protiv Ajaxa zaradio ozljedu kuka.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!