Nogomet 10. svi 202222:07 > 22:07 0 komentara

Nogometaši Kayserispora plasirali su se u finale turskog Kupa nevjerojatnim preokretom u završnici protiv Trabzonspora. Završilo je u konačnici 4:2, a rezultat prve utakmice bio je 1:0 za Trabzonspor.

Trabzonspor je poveo u trećoj minuti golom Nwakaemea, a to je bilo sve za prvo poluvrijeme.

U drugom poluvremenu preokret Kayserispora – izjednačili su u 48. minuti golom Bassana, a za 2:1 zabio je Hosseini u 59. minuti.

Za 2:2 zabio je Bakasetas i tada su mnogi mislili da je priča završena. A onda čudno u Kayseriju – najprije je u 91. minuti za 3:2 zabio Thiam iz penala, a konačnih 4:2 postavio je Bassan u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Kayserispor će u finalu odmjeriti snage s boljim iz duela Alanyaspora i Sivasspora.