VIDEO Bivši Dinamov ‘dragulj’ napokon zasjao u Bešiktašu

Turska 3. sij 202121:45 0 komentara

Bešiktaš je u 16. kolu turskog prvenstva svladao Kayserispor 2:0 i došao na prvo mjesto ljestvice.

Oba pogotka postignuta su u samoj završnici utakmice. Francuz N’Kodou zabio je s bijele točke u 89. minuti, dok je mladi BiH internacionalac Ajdin Hasić potvrdio pobjedu u petoj minuti sudačke nadoknade svojim premijernim golom za Bešiktaš u prvenstvu.

Vrlo je zanimljiva priča oko ovog 19-godišnjeg BiH dragulja koji je u Bešiktaš došao iz GNK Dinama. Naime, iz Zagreba je prije godinu dana otišao na ne baš najbolji način s obzirom da je njegov otac pokušao izigrati Dinamo. Potpisao je sporazumni raskid stipendijskog ugovora, ali ne i novi ugovor kako je bilo dogovoreno. Sve je završilo u rukama odvjetnika, a Arbitražni sud u Hrvatskoj odlučio je u Dinamovu korist. Hasić je bio jedan od najvećih talenata Dinamove škole nogometa, a i jedan je od najsjajnijih nogometnih BiH dragulja.

Pričalo se i o njegovom odlasku na posudbu sada kada je u Bešiktašu jer ne igra puno, ali možda ovaj pogodak nešto promijeni.

Za Bešiktaš je svih 90 minuta odigrao i hrvatski reprezentativac Domagoj Vida.