Pjanić dolazi hrvatskom reprezentativcu u Tursku

Nogomet 2. ruj 202118:20 > 22:45 0 komentara
Guliver Image

Miralem Pjanić blizu je prelaska u Bešiktaš, prenosi dobro obaviješteni Fabrizio Romano. Kako se navodi, u tijeku su pregovori o uvjetima za 31-godišnjeg nogometaša.

Već izvjesno vrijeme se najavljuje da će BiH veznjak napustiti Barcelonu. Prethodnih dana pojavila se informacija da je njegov menadžer u kontaktu sa klubovima iz Rusije i Turske, gdje je prijelazni rok još u tijeku.

U četvrtak se oglasio i Fabrizio Romano, koji je priopćio da su pregovori između Bešiktaša i Barcelone u odmakloj fazi. Navodno, klubovi su blizu dogovora, a pregovori se još vode oko osobnih uvjeta igrača. U Istanbulu na Vodafone Areni bi ga dočekao hrvatski reprezentativac Domagoj Vida.

Spominje se da je riječ o posudbi, za koju je turski klub izuzetno zainteresiran. Podsjećamo, Pjanić je u ljeto 2020. iz Juventusa došao u Barcelonu i potpisao je četvorogodišnji ugovor.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!