Bivši dinamovac nastavlja oduševljavati

Nogomet 23. sij 202213:50 > 13:51
Guliver images

Bivši napadač Dinama i Rijeke Mario Gavranović odigrao je još jednu dojmljivu partiju za Kayserispor, no to im nije pomoglo da izbjegnu poraz od Kasimpase (1:3).

Gavranović je odlično otvorio utakmicu i zabio već u 12. minuti na asistenciju Pektemeka.

No, tada na scenu stupaju igrači Kasimpase i okreću utakmicu u svoju korist. Najprije je u 14. minuti autogol zabio Subasi, a u 36. minuti za 2:1 Kasimpase poentirao je Bozok na asistenciju još jednog bivšeg HNL-ovca, Harisa Hajradinovića koji je svojedobno nastupao za Osijek.

Konačnih 3:1 postavio je Engin u 53. minuti.

Gavranoviću je ovo sedmi gol u turskoj Super Lig i to ga ga čini 14. na ljestvici najboljih strijelaca. Uz sedam golova, popularni Gavro je upisao i tri asistencije.

Kasimpasa se pobjedom popela na 13. mjesto s 27 bodova, dok je Kayserispor ostao 10. s 31 bodom.