VIDEO Bivši Dinamovac briljira u Turskoj!

Turska 11. sij 202121:14 > 23:32 0 komentara

Kasimpaša je gostovala kod jedne od boljih turskih ekipa ove sezone, Alanyaspora, te je slavila s 2:1.

Kasimpaša je iznenađujuće slavila iako je od 25. minute igrala s igračem manje jer je zbog grubog starta Haddadi dobio direktan crveni karton.

To se dogodilo samo tri minute nakon što je bivši Dinamovac Armin Hodžić postigao pogodak za vodstvo gostiju i to je bh. reprezentativcu, koji je danas igrao do 78. minute, bio peti gol ove sezone.

Sjajna kontra gostiju u 33. minuti, a Erdogan preciznim udarcem povećava prednost Kašimpaše na 2:0, da bi u 40. minuti Bakasetas smanjio iz jedanaesterca.

U nastavku je bilo prilika, ali ne i pogodaka, pa je Kasimpaša ostvarila jako bitnu pobjedu s kojom je došla na 13. mjesto ljestvice. U drugom dvoboju dana Fenerbahče je kao gost uvjerljivo pobijedio Erzurum 3:0.

Podsjetimo, Armin Hodžić bio je u Dinamu od 2014. do 2018. godine i zabio je 37 pogodaka.