Domagoj Vida dobio novog trenera

Turska 1. lip 201918:57 > 18:59
Aitor Alcalde / Stringer

Senol Gunes po završetku tekuće sezone napustio je Bešiktaš, a čelnici kluba nisu dugo tražili novog čovjeka na klupi.

Bešiktaš je tekuću sezonu završio na trećem mjestu prvenstvene ljestvice što ne zadovoljava čelnike kluba, stoga odlučeno jest kako će se tražiti novi trener nakon raskida suradnje sa Senolom Gunesom.

Gunes je trenutno i izbornik turske reprezentacije, a Bešiktaš je vodio protekle četiri godine nakon što je naslijedio Slavena Bilića. Čelnici ponajvećeg turskog kluba koji se ponosi vojskom navijača, novog čovjeka za klupu pronašli su u susjedstvu. Riječ je o dosadašnjem strategu Bašakšehira, momčadi koja je protekle dvije sezone za dlaku izgubila u borbi za naslov prvaka iza Galatasaraya.

Abdullah Avci proteklih je pet sezona proveo na klupi Bašakšehira i može se bez previše sumnje ustvrditi kako je najzaslužniji za veliki uspon tog kluba koji je stekao status u Turskoj iako ga ne prati navijačka, kao niti medijska podrška u usporedbi s najvećim turskim klubovima.

Novi trener potpisao je trogodišnji ugovor.