Turski mediji: Žuti nakon debakla podnio ostavku

Turska 24. stu 202016:27 > 16:36
Guliver Images

Denizlispor je danas u utakmici Kupa Turske poražen od niželigaša Turgutluspora s 2:1.

Nakon očajnih igara i rezultata u Super ligi, Denizlispor kojeg vodi Robert Prosinečki na svom je terenu poražen od trećeligaša.

Besir i Ozkara su bili strijelci za goste, a jedini gol za Denizlispor postigao je Sacko u 53. minuti.

Nakon ovog poraza, Prosinečki je rekao da mu je žao i da će biti održani razgovori s rukovodstvom kluba, a mediji u Turskoj izvještavaju da je podnio ostavku i da više neće biti trener ovog kluba.

Prosinečki je u kolovozu ove godine imenovan za trenera, no nakon samo nekoliko mjeseci očigledno će napustiti Denizlispor koji je nakon osam kola na pretposljednjem 20. mjestu turske Superlige sa samo četiri boda.