Ništa od Viola, Mandžo stiže kao zamjena za Kolumbijca?

Turska 25. srp 202017:16 > 17:23
Julian Finney/Getty Images

Hrvatski napadač i dalje ostaje misterij po pitanju novog kluba

Bivši hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić (34) ponovo je na radaru turskog nogometnog velikana Galatasarayja.

Prema pisanju turskih medija Mandžukić bi u Galatasarayju trebao zamijeniti kolumbijskog napadača Radamela Falcaa koji je ne izlaznim vratima istanbulskog kluba.

Falcao je stigao u redove Galate u rujnu prošle godine potpisavši trogodišnji ugovor vrijedan pet milijuna eura po sezoni. Međutim, nije opravdao očekivanja trenera i navijača i Fatih Terim umjesto njega želi Mandžukića.

Turci su i ranije pokazivali interes za hrvatskog napadača, ali su problem predstavljale financije. Ako bi se Galatasaray uspio riješiti Kolumbijca, Terim bi Mandžukiću mogao ponuditi između tri i četiri milijuna eura po sezoni.

Veliki interes za Mandžukića pokazali su i Forentina, Benevento, a navodno i Milan u čijim bi se redovima moglo otvoriti mjesto odlaskom Zlatana Ibrahimovića. Spominjali su se i Fenerbahče, te ruski Lokomotiv.