Fener donosi odluku koja će znatno utjecati na Bjelicu

Turska 6. svi 202015:06 > 15:10
sportklub

Nenad Bjeica danas popodne bi trebao službeno biti imenovan kao želja uprave Fenerbahčea

Turski velikan Fenerbahče u potrazi je za novim trenerm, a Nenad Bjelica je glavni kandidat i prema turskim medijima već je poznato da će zarađivati dva milijuna eura godišnje.

No, sam sastanak na kojem bi Bjelica trebao biti potvrđen kao čovjek kojeg Fner želi na klupi svoje momčadi trebao bi se održati danas popodne. Međutim, tema sastanka, osim Bjelice, bit će i mjere štednje uzrokovane napadom koronavirusa, a prvo što će napraviti u upravi kluba je smanjenje skupih ulaznih transfera, odnosno dovođenje skupih igrača.

To je svakako udarac za Bjelicu i prije nego što je sjeo na klupu Turaka, jer će i o igračkom kadru ovisiti ono što će napraviti u Istanbulu.