Bolno prizemljenje Prosinečkog kod Kasimpase

Turska 8. ožu 202013:16 > 13:25
Huseyin Caglar/EuroFootball/Getty Images

Hrvatski trener Robert Prosinečki nije se dobro proveo sa svojim Kayserisporom na gostovanju kod Kasimpase

Četiri utakmice su bili bez poraza, dvije pobjede i dva remija je bio učinak Roberta Prosinečkog i njegovog Kayserispora, a onda je uslijedio bolan poraz kod Kasimpase u Istanbulu.

U 25. kolu turskog prvenstva Kasimpasa je slavila sa čak 5:1. Već nakon 11 minuta, na semaforu je stajalo 2:0, a strijelci za domaćine bili su Koita i Šarlija. Golijadu u prvom poluvremenu zaokružio je Ndongala u 30. minuti koji je zabio za 3:0.

Eventualnu nadu gostima da mogu nešto više napraviti donio je Mensah svojim pogotkom u 59. minuti, ali onda su s još dva pogotka utakmicu za Kasimpasu riješili Kara i Erdogan.

Mario Šitum je odigrao posljednjih 20 minuta za goste. Kayserispor je i dalje zadnji, an 18. mjestu s 19 bodova, a zonu spasa, odnosno 15. mjesto drži Konyaspor koji ima četiri boda više.