Bivši Dinamovac zabijao u debaklu Prosinečkog

Turska 18. sij 202016:52 > 16:59
Valerio Pennicino/Getty Images

Prva utakmica Roberta Prosinečkog u prvenstvu na klupi Kayserispora nije prošla dobro

Alanyaspor je kao domaćin deklasirao momčad Roberta Prosinečkog sa 5:1. Domaćini su poveli u 38. minuti pogotkom Tzavellasa, da bi u sudačkoj nadoknadi prvog dijela bivši Rijekin kapetan Zoran Kvržić dobio izravni crveni karton zbog nepotrebnog starta s leđa.

U nastavku je Kayserispor potpuno potonuo, primili su još četiri gola od čega je dva postigao bivši Dinamovac Junior Fernandes. Jedini gol za goste zabio je Pedro Henrique. Moramo napomenuti da je još jedan bivši Dinamovac igrao na ovoj utakmici. Mario Šitum je odradio svih 90 minuta za poraženu ekipu.

I nakon ovog susreta Kayserispor je ostao zabetoniran za samo začelje s 10 bodova i mizernom statistikom od dvije pobjede, četiri remija i 12 poraza.