Tudor: Puno mi znače riječi velikog Mourinha

Nogomet 20. velj 202211:07 > 11:14 0 komentara
Alessandro Garofalo/LaPresse via AP

Igor Tudor i njegova Verona bili su nadomak pobjede u gostima kod Rome, no morali su se zadovoljiti samo bodom (2:2).

Verona je nakon prvih 45 minuta stekla vodstvo od 2:0 nakon pogodaka Casalea i Tamezea, no u nastavku dvoboja Roma se vratila i uz golove dvojice igrača koji su ušli u drugom poluvremenu, Volpata i Bova, izvukli bod.

Nakon utakmice, Tudor i Jose Mourinho zagrlili su se uz nekoliko riječi.

Mourinho mi je čestitao na odličnoj igri, puno mi znače riječi takvog stručnjaka. Bili smo dominantni gotovo čitavu utakmicu, ali smo na kraju popustili u zadnjih 20 minuta izgubivši dva boda,” kazao je Tudor.

Mourinho je u sudačkoj nadoknadi zaradio crveni karton nakon što se žalio na nedosuđeni kazneni udarac. Roma je trenutno sedma s 41 bodom dok je Verona deveta s četiri boda manje.