Tuchel bez stava: Rano je suditi, vjerujem klubu

Nogomet 20. tra 202112:30 > 13:28
Justin Tallis

Chelsea je jedan od 12 klubova osnivača Superlige, čija je ideja organizirati ligu najboljih europskih momčadi.

Vijest da će do toga doći uzburkala je svijet i izvala podijeljena mišljenja. Nijemac, za sada, nema jasan stav.

“Da imam jasno mišljenje, iznio bih ga, ali je suviše rano suditi o tome. Ima puno mišljenja u javnosti”, rekao je Tuchel i dodao:

“Razumijem da ima puno emotivnih reakcija, ali iskreno ne znam dovoljno da bih sudio o tome. Ne znam detalje. Nisam bio uključen u odlučivanje, a nisu ni moji igrači.”

Iz Uefe su najavili suspenzije svih sudionika, pa ostaje pitanje kako će se ova sezona završiti. Chelsea je izborio plasman u polufinale Lige prvaka…

“Zaposlen sam u ovom klubu i vjerujem klubu. Moj posao nije toliko značajan u svemu i zbog toga možda nisam prava osoba za tu temu”, poručio je Tuchel.