Transfer Ivušića propada zbog vratara Barcelone?

Hrvatska 29. srp 202219:25 0 komentara
AP Photo/Darko Bandic via Guliver Images

Prije tjedan dana je talijanska La Repubblica objavila vijest kako je Osijekov golman Ivica Ivušić velika želja talijanskog velikana Napolija, međutim priča je dobila obrat.

Ivušić se navodno jako svidio treneru Napolija Lucianu Spallettiju, koji je već požurio upravu kluba da započne pregovore. Ivušić po Transfermarktu vrijedi četiri i pol milijuna eura te je s Osijekom ugovorom vezan do 2025. godine.

Ipak, iz Španjolske dolaze vijesti koje na cijelu priču bacaju sjenku sumnje. Prema pisanju Sporta, slavni talijanski klub jako želi Neta. Riječ je o 33-godišnjem Brazilcu koji je rezervni golman Barcelone. Katalonski klub voljan ga je pustiti i ispod cijene jer hitno mora srezati troškove plaća, a i sami su jako aktivni ovog ljeta po pitanju dovođenja igrača.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!