Tramezzani: Znate što je klub rekao o Caktašu

Hrvatska 10. velj 202120:47 1 komentar
Foto: Marcio Machado/Eurasia Sport Images/Getty Images

Hajduk je prvi put nakon prosinca 2017. slavio na Rujevici, završilo je 1:0.

Rijeci je golom u 94. minuti presudio Mijo Caktaš.

“Znali smo koliko je ova utakmica važna za nas i naše navijače. Ovo je derbi. Možda smo igrali bolje s Osijekom i Dinamom, ali vjerovali smo do posljednje sekunde. Sretan sam zbog igrača. Bilo je grešaka koje ćemo morati popraviti, ali nastavit ćemo s ovim stavom i pokušati napredovati”, rekao je trener Hajduka Paolo Tramezzani, prenosi Dalmatinski portal, pa dodao:

“Imali smo posljednjih dana nekih zdravstvenih problema. Ovih sedam dana dobro nam je došlo da međusobno pričamo. Rijeka je vrlo dobra momčad, opasni su preko krila. Pripremili smo utakmicu na dobar način. Bilo je opasnih situacija pred našim vratima u drugom dijelu, ali stav i ponašanje igrača je bilo dobro. Ako iduću utakmicu ne budemo dobri onda ovo ništa ne znači. Moramo pripremiti svaku na isti način. Ne želim više vidjeti utakmicu kao protiv Lokomotive.”

Junak je bio Mijo Caktaš.

“Znate što je klub rekao o njemu. Dok je on u klubu tretiram ga kao svakog drugog igrača. Sretan sam zbog njega. Znam da mu nije lako biti koncentriran zbog cijele situacije. On je vrlo važan igrač i lider ovog tima. To je pokazao i u ovoj utakmici.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare