Torino srušio Romu i zakoračio ka opstanku u Serie A

Nogomet 18. tra 202120:06 0 komentara
Valerio Pennicino/Getty Images

Nogometaši Torina napravili su veliki korak ka ostanku u prvoj talijanskoj ligi, oni su u susretu 31. kola na svom terenu svladali Romu sa 3-1 (0-1).

Roma je povela u samom otvaranju utakmice kada je Mayoral u 3. minuti iskoristio zbunjenost domaće obrane, a preokret je uslijedio u nastavku.
Da brojne neiskorištene prilike domaćih ostanu nekažnjene pobrinuo se vratar Rome Mirante koji je istrčavanjem u prazno omogućio Sanabriji pogodak za izjednačenje u 57. minuti, da bi 14 minuta kasnije Zaza samo minutu po ulasku na teren pogodio za 2-1, on je najbolje reagirao na odbijenu loptu nakon što je Mirante obranio udarac Bellottija.
Za konačnih 3-1 pogodio je Rincon u drugoj minutu sudačke nadoknade na asistenciju Bellottija.
Torino je sada 15. sa 30 bodova, koliko imaju i 16. Fiorentina te 17. Benevento, a pet više od 18. Cagliarija koji se nalazi u zoni ispadanja. Roma je ostala sedma sa 54 boda, četiri manje od šestog Lazija.