Tomečak: Ovo je doviđenja, a ne zbogom

Hrvatska 28. sij 202211:35 > 11:36 0 komentara
GuliverImages

Ivan Tomečak napustio je Rijeku i otišao u ciparski Pafos. U oproštajnom intervjuu rekao je sve što mu je bilo na srcu.

Za Rijeku je odigrao 191 utakmicu.

“Kao i kod svakog rastanka, nikad ti nije drago kad se to dogodi. To je naš život. Odlazim iz mjesta i kluba koji su mi ušli u srce, od ljudi koji me poštuju i vole, te koje ja poštujem i volim. Zbog toga mi je još teže nego što sam mislio da će biti. Rijetko gdje jedan igrač može doživjeti toliko količinu ljubavi od svih ljudi u klubu i van kluba. Uvijek je svugdje vladala pozitiva i naravno da nakon takvog iskustva kad odlaziš budeš tužan, ali i zahvalan da si mogao biti dio svih tih uspjeha”, rekao je Tomečak.

“Prošao sam ovaj dio priprema s momčadi. Ona je spremna i željna dobrih rezultata i uspjeha. Znam da će dati maksimum i izgledati dobro na terenu pa ćemo vidjeti do kuda će doći. Vjerujem da ima dovoljno snage i kvalitete da donese trofej na Rujevicu”, nastavio je, rekao da je ovo doviđenja, ne zbogom i zaključio:

“Želim se zahvaliti svim ljudima u klubu, od predsjednika, Uprave preko trenera, liječničke službe, svih ljudi koji rade u klubu, ljudi iza scene koji se ne vide. I na kraju posebno bi pozdravio sve navijače koji su nam davali posebnu energiju”, zaključio je Tomečak.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!