Tajanstvena Mourinhova poruka nakon novog poraza

Nogomet 7. stu 202116:04 > 16:05 0 komentara
REUTERS/Alberto Lingria

Jose Mourinho nije krio frustracije nakon poraza njegove Rome od Venezije 3:2 čime je njegova momčad ostala na samo jednoj pobjedi u posljednjih sedam natjecateljskih susreta.

Iako je Roma na poluvremenu vodila 2:1, domaćin je u nastavku golovima Aramua i Okerekea preokrenuo rezultat u svoju korist, što je portugalskog stručnjaka ostavilo ogorčenim zbog propuštenih prilika, ali i sudačkih odluka.

“Stvorili smo mnogo prilika i poluprilika, a nismo pronalazili pravi završni pas. To je baš frustrirajuće. Kako je moguće stvoriti 20 takvih situacija i ne zabiti gol” , čudio se Mourinho i dodao:

“Primili smo prvi gol iz prekida koji smo uvježbavali na treningu jučer.”

Nije se mogao pomiriti s dodijeljenim penalom za Veneziju kojim je ona izjednačila na 2:2.

Mogu reći da smo trebali povesti 3:1, ali istina je da smo vodili 2:1 i kontrolirali utakmicu. Onda ono što se dogodilo… Ne želim ništa reći. Moram zaštititi sebe i zadržati osjećaje za sebe što se toga tiče. Samo ću reći da je to bio jako važan trenutak utakmice. To je sve. Postoje stvari koje ostaju skrivene godinama i možda ću ih jednog dana shvatiti”,  ostao je nekako suzdržan i tajanstven Mourinho, premda je posve jasno da osjeća kako su suci zakinuli njegovu momčad.