Suarez iznenadio odabirom kluba

Nogomet 26. srp 202221:58 > 21:59 0 komentara
Guliver Image

Luis Suraez objavio je ime svog novog kluba.

Suarez je ostao bez kluba nakon što mu je istekao ugovor s Atletico Madridom. Vagao je između nekoliko ponuda, na kraju izabrao urugvajski Nacional.

“Postigao sam predugovor s Nacionalom. Nisam mogao odbiti ovu priliku. Nadam se da će konačni detalji biti riješeni uskoro kako bismo mogli kompletirati dogovor”, rekao je Suarez u videu na Instagramu.

Bilo je informacija da bi mogao u Borussiju Dortmund, spominjao se Milan, tokom dana se pojavila vijest o mogućem prelasku u Los Angeles Galaxy, ali sada su otklonjene sve dileme.

U idućim danima Suraez će biti i službeno predstavljen.

Posljednje dvije sezone 35-godišnji napadač igrao je u Atleticu, a prije toga bio je član Barcelone šest godina, tri godine u Liverpoolu, četiri u Ajaxu, jednu sezonu u Groningenu, ali sve je počelo u Nacionalu u koji se vratio.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!