Incident u Srbiji: Nepozvani gost u VAR sobi

Nogomet 16. pro 202122:30 > 22:34 0 komentara
Federico Pestellini Panoramic

U utakmici 21. kola srpske Super lige nogometaši Crvene Zvezde upisali su tešku gostujuću pobjedu protiv Bačke Topole (3:2), no najviše prašine diglo se zbog upada nepoznate osobe u VAR sobu koja je fotografirala službene osobe.

Na kraju se ispostavilo da je riječ o članu jedne od komisija Nogometnog saveza Srbije (FSS). Navodi se da je incident napravio potpuno slučajno i to u prisustvu nekoliko ljudi iz vrha srpske kuće nogometa.

Točnije, nakon završetka sjednice nekoliko članova jedne od komisija FSS-a izrazilo je želju da razgledaju Sportski centar FSS-a u Staroj Pazovi. Igrom slučaja našli su se u VAR sobi, unatoč zabrani ulaska.

VAR suci bili su toliko zaokupljeni poslom da nisu ni primijetili nepozvanog gosta, ali nažalost za njih, svi su ga vidjeli u prijenosu uživo.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!