Zvezdu brani odvjetnik koji ne gubi parnice

FK Crvena zvezda

Beogradski klub ošto odbajcuje sve optužbe oko namještanja utakmice PSG - Crvena zvezda

Kako bi zaštitili klupske interese i dokazali da niko od čelnika srpskog prvaka nije upleten u navodani pokušaj da se uplati 5 milijuna eura na poraz od PSG sa pet pogodaka razlike, crveno-bijeli su angažirali najboljeg advokata iz Francuske. Klub iz Ljutice Bogdana će sve učiniti kako bi dokazali da je priča iz čuvenog francuskog L’Equipa izmišljena i podmetnuta.

Photo by Julian Finney/Getty Images)

Erik Dipon Moreti je čuveni francuski advokat koji je, između ostalih, zastupao Nikolu
Karabatića, koji je u grupi rukometaša bio optužen za namještanje rezultata zbog klađenja,
a sve se završilo kada je platio kaznu od 10.000 evra. Branio je i interese nogometaša
Karima Benzeme, koji je oslobođen u velikoj seks-aferi.